DESIGN

    Corporate design

    UX/UI

    Digital design & Print

    Ilustracja

    Produkcja

Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ WIĘCEJ
Projektujemy wyjątkowe doświadczenia

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania graficzne. Podstawą naszego działania jest rozległa wiedza z zakresu projektowania graficznego, produkcji mediów a także marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem brandingu i komunikacji. Dzięki temu dostarczane projekty są nie tylko wyjątkowe w odbiorze i estetycznie ale przede wszystkim przemyślane na gruncie merytorycznym. Tworzymy produkty cyfrowe i fizyczne. Realizujemy pojedyncze projekty lub obsługujemy Twoją firmę stale, na zasadach ryczałtu.

Nasze kompetencje
1.

Identyfikacja wizualna

Inspirujące doświadczenie marki

Marki to doświadczenia a z interesującymi Cię doświadczeniami chcesz się identyfikować. Ułatwiamy to Twoim klientom tworząc systemy identyfikacji, które są wyjątkowe wizualnie i opracowane w taki sposób, by być maksymalnie spójnymi w wykorzystywanych przez markę środkach przekazu. Na tym etapie opiszemy podstawowe elementy identyifkacji Twojej firmy (znak, barwa, typografia, etc.), i stworzymy szereg niezbędnych materiałów promocyjnych.

2.

Corporate design

Projektujemy z myślą o Twoim biznesie

Dostarczamy kompleksowych rozwiązań graficznych dla Twojego biznesu. Materiały biznesowe, druki akcydensowe, treści do mediów czy cokolwiek innego, co należy zaprojektować i wyprodukować - z nami masz wszystko w jednym miejscu. Dysponujemy zespołem o pełnym wachlarzu kompetencji projektowych, w związku z czym żadna realizacja nie będzie dla nas przeszkodą. Współpracujemy z drukarniami, producentami gadżetów, szwalniami i dedykowanymi warsztatami z całej Polski. Zajmujemy się Twoimi projektami od etapu koncepcji do dostarczenia gotowych produktów do Twojej firmy.

3.

UX/UI

Rozwiązania cyfrowe stworzone z myślą o Twoich klientach

Tworzymy rozwiązania cyfrowe stworzone na miarę celów Twojej firmy i potrzeb Twoich użytkowników. Pomaga nam w tym gruntowna analiza sytuacji, na którą odpowiedzią mają być przygotowywane narzędzia oraz system, który tworzony jest w taki sposób, by jego użytkowanie było przyjemnością. Tworzymy zarówno skomplikowane narzędzia cyfrowe, duże portale korporacyjne jak i strony wizytówkowe oraz projekty eksperymentalne, skupione na wykorzystaniu najnowszych technologii. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie i współpracujemy z najlepszymi specjalistami z zakresu UX/UI oraz web development.

4.

Digital

Dbamy o Twój cyfrowy wizerunek

Projektujemy Twoje materiały cyfrowe. Od treści do mediów społecznościowych, stron www przez prezentacje biznesowe, oferty sprzedażowe czy katalogi, aż do animacji. Wspieramy Cię w wielu wymiarach (2D, 3D), na wszystkich nośnikach. Jeżeli potrzebujesz coś wyświetlić, wrzucić do internetu, możemy to dla Ciebie przygotować. Jeżeli potrzebujesz materiałów fizycznych - zapoznaj się z zakładką print.

5.

Print

Inspirujące doświadczenie marki

Realizujemy działania z obszaru druku - od etapu koncepcji i projektu do produkcji. Tworzymy wyjątkowe rozwiązania, unikamy szablonów i powielania pomysłów bo zależy nam na niepowtarzalności Twojej marki. Przez kilkanaście lat pracy w branży zbudowaliśmy relacje z producentami właściwie wszystkiego, co możesz potrzebować do promocji Twojej marki. Produkcja skomplikowanych druków biznesowych - nie ma sprawy. Stanowiska targowe, produkcja odzieży, gadżety reklamowe - dostarczymy pod Twoje drzwi.

6.

Editorial

Codzienne wsparcie Twojej marki

Publikacje, katalogi, oferty, prezentacje, książki czy magazyny. Jako biznes wydajesz dużo treści, które często są fundamentem m.in. działań sprzedażowych lub wizerunkowych Twojej firmy. W związku z tym ich jakość jest kluczowa i może stanowić o powodzeniu prowadzonych działań. W Odrze przywiązujemy ogromną wagę do jakości, systemowości i doświadczenia z Twoimi publikacjami i realizujemy je kompleksowo - od omówienia potrzeb, przez makietowanie, projekt aż do produkcji.

6.

Ilustracja

Angażujący język wizualny Twojej marki

Ilustracja to fantastyczne narzędzie, które nie tylko potrafi oddać charakter marki, opowiadać Twoje historie, zwracać uwagę na ważne elementy czy budować wyjątkowe doświadczenia. To też rozwiązanie dające Ci szansę na optymalizację materiałów, zwizualizowanie elementów, których nie można sfotografować, uprościć język wizualny i budować porozumienie z Twoimi klientami. W Odrze współpracujemy z najlepszymi ilustratorami w Polsce i jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania bezpośrednio do Twoich potrzeb.

Proces
1. ANALIZA

Realna wiedza o Twojej organizacji, klientach i konkurencji jest kluczowa dla realizowania jakościowych projektów brandingowych. W Odrze jesteśmy gotowi by dostać się do sedna sprawy, z wykorzystaniem profesjonalnych metod badawczych

2. KONCEPCJA

Tworzymy dedykowane koncepcje oparte na danych pochodzących od Ciebie i z etapu badań. Nie powielamy schematów, bo wiemy jak ważna jest unikalność Twojego biznesu.

3. PROJEKT

Projektujemy z największą starannością, dbałością o detale i wyjątkowość Twojej komunikacji. Pracujemy z najlepszymi projektantami, ilustratorami i artystami.

4. OBSŁUGA

Po wdrożeniu koncepcji wciąż możesz liczyć na nasze wsparcie - doradzamy w kwestiach strategicznych, realizujemy zadania projektowe, wspieramy Cię w promocji Twojej marki zarówno online i offline. Poznaj usługi “design” i “media”, by dowiedzieć się więcej.

Modele współpracy
Model projektowy

Praca w modelu projektowym najlepiej sprawdza się przy jednorazowych realizacjach, które posiadają określony zestaw składowych. W tym modelu przygotowujemy wstępną wycenę przed rozpoczęciem działań.

Choć taki sposób działania wydaje się wygodny, należy pamiętać o tym, że jest on mniej odporny na zmiany w czasie trwania projektu. Tym, którym zależy na rozwijaniu realizowanych koncepcji rekomendujemy pracę w modelu ryczałtowym.

Model ryczałtowy - abonament

W modelu ryczałtowym współpracujemy głównie z klientami, których obsługujemy w sposób ciągły. Polega on na ustaleniu określonej miesięcznej kwoty, która przeliczona jest na ilość godzin i kompetencje wykorzystywane w projekcie.

Dzięki posiadanemu abonamentowi zawsze jesteśmy gotowi na Twoje briefy a Twoje zlecenia wpadają na początek kolejki. Taka forma współpracy pozwala na znacznie większą elastyczność i zapewnia bezpieczeństwo Twojej komunikacji.

Betard
Red Bull
Maciej Janowski
Mobile Vikings
POPRZEDNI
NASTĘPNY
Karolina Dziechcińska

Brand Manager
Betard

Marek Krynicki

Athletes’ Manager
Red Bull

Maciej Janowski

Reprezentant Polski na żużlu

Bartosz Grabowski

Dyrektor Marketingu
Mobile Vikings

Postawiliśmy przed zespołem Odry duże wyzwanie i czujemy, że dostarczane rozwiązania są niezwykle świadome, jakościowe i nowoczesne. Proces redesignu marki przebiega bardzo sprawnie i kompleksowo a jego efektem jest odświeżenie i jeszcze większa profesjonalizacja wizerunku marki. Zaprojektowana strona internetowa jest zgodna z najnowszymi trendami, zarówno w obszarze technologicznym jak i w kontekście rozwiązań user experience oraz user inter- face. W ramach bieżącej współpracy czujemy wsparcie oraz ogromne zaangażowanie Odry, co jest dla nas niezwykle istotne.

Współpraca z Odra Studio to gwarancja profesjonalizmu, ale też olbrzymiej dawki kreatywności, dzięki niesamowitemu zespołowi specjalistów. Natomiast same działania Odra Studio na linii Red Bull x Maciej Janowski są stawiane przez nas jako best practice dla innych zawodników z naszego portfolio. Odra Studio wzorowo wywiązuje się z zleconych zadań dbając przy tym o najwyższą jakość usług i zachowanie unikalnej relacji i polecamy usługi wszystkim, którzy podobnie jak by cenią sobie współpracę na najwyższym poziomie.

Jednym z głównych atutów Firmy Odra Studio jest łączenie w sobie dopasowania się do potrzeb rynkowych jednoczenie kreując wizję klienta. Młody zespół zdolnych ludzi potrafi działać pod presją czasu absolutnie nie tracąc przy tym pro- fesjonalnego efektu końcowego. Są otwarci na pomysły, które potrafią w kreatywny sposób rozwinąć tak aby osiągnąć zamierzony cel marketingowy. Dzięki swojej znajomości rynku są również skorzy do negowania działań, które ich zdaniem są dla klienta niekorzystne lub nie przyniosą wymiernych efektów. W zamian proponując nam rozwiązania, które okazały się sukcesem. Firma Odra Studio jest głównym budowniczym mojej marki. Cenię sobie tą współpracę z wielu względów i przez lata nauczony pozytywnym doświadczeniem oraz zdobytym zaufaniem nauczyłem się opierać na ekspertyzie fachowców w tym zakresie i powierzać Firmie Odra Studio wszelkie sprawy związane z marketingiem czy reklamą i nie tylko. Firma Odra Studio jest na tyle elastyczna, iż potrafiła dostosować się do moich nietypowych potrzeb i efektywnie zarządza nie tylko reklamą ale całym procesem od etapu produkcji do sprzedaży produktów Team Janowski.

Odra to zespół złożony ze świetnych indywidualności, doświadczony w bardzo ciekawych i niełatwych projektach. Nasza współpraca przebiegała bardzo płynnie, na prawdziwie partnerskich warunkach. Bardzo doceniam sposób w jaki zespół Odry wychodził z inicjatywą, dbał o jakość naszej komunikacji i angażował się w podnoszenie standardów marki Mobile Vikings.

Wybrane realizacje
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
Betard
WIODĄCY PRODUCENT PREFABRYKACJI BETONOWEJ W POLSCE
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
Speedway Partner
WIODĄCY PRODUCENT PREFABRYKACJI BETONOWEJ W POLSCE
Zobacz inne usługi
Kontakt

Cześć! Masz do nas
sprawę?

Napisz

kontakt@odrastudio.com
+48 509 550 409
Łokietka 7/4, 50-243 Wrocław
Pn-Pt: 10.00-18.00


FBIG