KO GYM

2020
identyfikacja wizualnaprintdigital designfotografia

Niewielka realizacja dla szkoły sportów walki w Świebodzicach, prowadzonej przez czempiona nad czempionami, Mariusza Cieślińskiego, legendy kick-boxingu i trenera Betard Sparty Wrocław.

ZOBACZ PROJEKT
01. IDENTYFIKACJA WIZUALNA
02. PRINT
03. DIGITAL DESIGN
KO Gym - projekt identyfikacji wizualnej

Niewielka realizacja dla szkoły sportów walki w Świebodzicach, prowadzonej przez czempiona nad czempionów, Mariusza Cieślińskiego, legendy kick-boxingu i trenera Betard Sparty Wrocław.

Dwunastokrotny Mistrz Świata i pięciokrotny mistrz Europy w formule kick-boxing / muai thai. Trener przygotowania fizycznego zawodników Betard Sparty Wrocław. Indywidualny trener Macieja Janowskiego.

Szkoła KO Gym to prowadzony przez Mariusza Cieślińskiego ośrodek treningowy dla dzieci, młodzieży, amatorów i profesjonalistów w Świebodzicach.

ARCHITEKTURA PROJEKTU

01.IDENTYFIKACJA WIZUALNA
02. PRINT
03. DIGITAL DESIGN
04. FOTOGRAFIA
01.
IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Niewielka szkoła o ogromym sercu. Wymagała wprowadzenia niewielkich, nowoczesnych rozwiązań brandingowych, by ujednolicić wizerunek i usprawnić produkcję materiałów promocyjnych. Zobacz naszą realizację dla KO Gym w Świebodzicach!


Zobacz więcej - rozwiń rozdział!

Przejdź do/Zobacz więcejRozwiń

Projekt identyfikacji wizualnej dla szkoły walki w Świebodzinie, prowadzonej przez legendę kick-boxingu Mariusza Cieślińskiego. Głównym motywem jest liternictwo KO, wynikające z nazwy szkoły.

DODATKOWE ELEMENTY

Liternictwo zostało uzupełnione fotografią , patternami i dynamicznymi symbolami, budującymi energię  projektu.

Brandbook

Nawet najmniejsze projekty wymagają merytorycznego opisu, dla zachowania spójności i zrozumienia założeń projektowych. Dla KO Tym stworzyliśmy niewielki brandbook z elementami księgi znaku - to standardowa procedura dla wszystkich realizacji brandingowych tworzonych przez nasze studio.

02.
PRINT

Materiały drukowane stanowią ważny element lokalnej tożsamości i działań promocyjnych realizowanych na terenie Świebodzic i prowadzonymi we współpracy z lokalnymi władzami. W ramach druku stworzyliśmy plakaty, banery, podstawowe druki akcydensowe, odzież, zestawy naklejek i projekty ulotek - wszystko dystrybuowane wśród lokalnej społeczności.


Zobacz więcej - rozwiń rozdział!

Przejdź do/Zobacz więcejRozwiń

Materiały drukowane oparte są na wizerunku Mariusza Cieślińskiego, w otoczeniu charakterystycznej typografii i symboliki przywodzącej na myśl stare gry video o tematyce sportów walki.

ODZIEŻ

Istotnym elementem współpracy ze sportowcami są gadżety reklamowe, w tym elementy odzieży. Dla szkoły KO Gym stworzyliśmy projekty koszulek dla kursantów, zawodników oraz koszulkę trenera.

SPÓJNOŚĆ

Wszystkie stworzone materiały zachowują  spójny charakter, niezależnie od nośników i ich przeznaczenia.

AKCYDENSY

Akcydensy to podstawowe druki biznesowe wynikające z systemu identyfikacji marki. Poniżej zobaczysz przykłady papierów firmowych i wizytówek stworzone dla KO Gym.

BANERY REKLAMOWE

Ze względu na ekspozycję szkoły w lokalnych miejscach partnerskich, podczas wydarzeń oraz w samej sali treningowej, jednym z istotnych elementów komunikacyjnych były banery reklamowe. Stworzyliśmy kilka wersji banerów na różne okazje i wymagane formaty. Przykładowe rozwiązania poniżej - zobacz.

03.
DIGITAL DESIGN

Mariusz jest świadomym zawodnikiem, bardzo aktywnie prowadzącym własną komunikację w mediach społecznościowych (zobacz więcej na profilach Mariusza - np. na Instagramie @mcieslinski). Naszym zadaniem było uzupełnienie komunikacji o podstawowe materiały informacyjne, zamieszczane głównie na profilu Facebook szkoły oraz na Instastories na profilu Mariusza.


Zobacz więcej - rozwiń rozdział!

Przejdź do/Zobacz więcejRozwiń

W ramach projektu stworzyliśmy materiały mediowe, które pomogą  ekipie Mariusza w podstawowej obecności w mediach społecznościowych. Reszta contentu Mariusza tworzona jest real-life - więcej na Instagramie @mcieslinski.

MATERIAŁY GRAFICZNE

Wszystkie stworzone materiały wpisują się w założenia opracowanego systemu identyfikacji wizualnej. Dzięki charakterystycznym rozwiązaniom pozostają widoczne i spójne, co pomaga budować popularność klubu i pozytywnie wpływa na prowadzone działania sprzedażowe oraz CSR’owe marki KO Gym.

04.
FOTOGRAFIA

Niewielka sesja studyjna pozwoliła nam na realizację  wszystkich niezbędnych treści do materiałów mediowych. Dzięki temu są one spójne i tworzą jednolite i ciekawe doświadczenie.


Zobacz więcej - rozwiń rozdział!

Przejdź do/Zobacz więcejRozwiń

W ramach projektu stworzyliśmy materiały mediowe, które pomogą  ekipie Mariusza w podstawowej obecności w mediach społecznościowych. Reszta contentu Mariusza tworzona jest real-life - więcej na Instagramie @mcieslinski.

Marek Krynicki
Athletes’ Manager, Red Bull
"Współpraca z Odra Studio to gwarancja profesjonalizmu, ale też olbrzymiej dawki kreatywności, dzięki niesamowitemu zespołowi specjalistów. Natomiast same działania Odra Studio na linii Red Bull x Maciej Janowski są stawiane przez nas jako best practice dla innych zawodników z naszego portfolio. Odra Studio wzorowo wywiązuje się z zleconych zadań dbając przy tym o najwyższą jakość usług i zachowanie unikalnej relacji i polecamy usługi wszystkim, którzy podobnie jak by cenią sobie współpracę na najwyższym poziomie."
Oceń projekt
Dziękujemy za ocenę projektu!
PROJEKT PRZYPADŁ CI DO GUSTU? DAJ NAM ZNAĆ

Średnio

Super

Wybrane usługi
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
BRANDING
PROJEKTUJEMY WYJĄTKOWE MARKI
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
DESIGN
PROJEKTUJEMY WYJĄTKOWE DOŚWIADCZENIA
Przejdź do/Zobacz więcejZOBACZ
MEDIA
PROJEKTUJEMY WYJĄTKOWE INTERAKCJE
Kontakt

Cześć! Masz do nas
sprawę?

Napisz

kontakt@odrastudio.com
+48 509 550 409
Łokietka 7/4, 50-243 Wrocław
Pn-Pt: 10.00-18.00


FBIG